Pomůžeme vám ušetřit finance za manipulaci s odpady

Všem, kdo chtějí snížit své náklady na přepravu odpadu, nabízíme práci našich poradců, kteří pomohou s orientací se v dané problematice a navrhnou nejvhodnější a nejefektivnější řešení, zprostředkují kontakty na zpracovatele a výkupce odpadů. Snížíme vaše náklady na odvoz odpadu až o 60%.

Naši konzultanti na základě dat o odpadu, který produkuje váš provoz, navrhnou řešení, jak uspořit finanční prostředky, které nyní platíte za jeho přepravu a likvidaci. Dle zkušeností našeho týmu jsme schopni ušetřit až 60%  vašich finančních prostředků vynaložených na přepravu a manipulaci s odpadem.

NAVRHNEME ŘEŠENÍ VÁM NA MÍRU

NABÍDNEME VARIANTY

VYČÍSLÍME ÚSPORU

ZAJISTÍME DODÁNÍ, MONTÁŽ A ZAŠKOLENÍ

VYŘEŠÍME FINANCOVÁNÍ

POSKYTNEME NÁSLEDNÝ SERVIS

 

Servis lisů a kontejnerů

Všem majitelům lisovacích zařízení a kontejnerů nabízíme služby našeho servisního týmu, který odstraní závady, provede opravy, zajistí dodání náhradních dílů.

Provádíme servis lisovacích zařízení všech druhů a výrobců - hydraulických, šnekových i manuálních a kontejnerů. Náš servisní tým vypracuje na základě posouzení stavu cenovou kalkulaci nákladů. Opravy u smluvních partnerů zajišťujeme do 24 hodin.

Dodáváme všechny potřebné náhradní díly pro lisovací stroje a kontejnery. Jsme schopni zajistit výrobu i těch unikátních.

 

Anketa

Zajímá vás nákup nového stroje nebo servis již používaného?

Celkový počet hlasů: 453

Fotogalerie: Servis a pomoc s odpady

Tato fotogalerie je prázdná.